درصد فعالیت فالوور های ارسالی


توضیحات تکمیلی

همانطور که می دانید در دنیای پیشرفته امروز تبلیغات سنتی جای خود را به نسل جدیدی از تبلیغات یعنی تبلیغات دیجیتال داده است.
یکی از شاخه های تبلیغات دیجیتال ، تبلیغات اینترنتی است.
این شاخه یکی از بروزترین علم های عصر اطلاعات محسوب می شود زیرا با ترکیب و استفاده از سایر دانش ها توانسته در موارد بسیار زیادی کارایی و مفید بودن خود را در زمینه جذب مخاطب اثبات کند.
همچنین این علم مانند بسیاری از دانش های دیگر قابل تعمیم دادن و استفاده در جهات مختلف زندگی است.
در زمینه تبلیغات اینترنتی ، زیر شاخه شبکه های اجتماعی ، معمولا با استفاده از مطالب بروز و پست های جذاب ، همچنین فعال بودن در شبکه های اجتماعی میزان رضایت مخاطبین خود را بالا می برند در نتیجه دنبال کنندگان بیشتری جذب شده و صاحبین مشاغل و افرادی که به هر دلیلی به دنبال افزایش مخاطب هستند می توانند به اهداف خود دست یابند.
تیم ما با ارائه مخاطبین فعال به شما در اینستاگرام به فرآیند جذب و افزایش مخاطب برای شما سرعت می بخشد.
شما برای افزایش رضایت فالوور های ارسالی باید با ارائه مطالب جذاب آنها را راضی نگه دارید.
این موضوع را در نظر داشته باشید که آن ها نیز مثل خود شما انسان هایی هستند که حق انتخاب دارند و می توانند پیج هایی که جذابیتی برایشان ندارد را آنفالو کنند.
تیم ما این تضمین را به شما می دهد که بیشتر از 10 درصد فالوور های ارسالی بدون هیچ نیازی به علم جذب مخاطب ، دنبال کننده مطالب شما هستند.
اگر مطالبی که به اشتراک می گذارید جذابیت بیشتری برای مخاطبان داشته باشد می توانید بیشتر از 85 درصد فالوور های ارسالی را دنبال کننده مطالب خود به حساب بیاورید.
همچنین حدود 10 الی 15 درصد از فالوور های ارسالی در مدت زمان طولانی شما را آنفالو خواهند کرد و یا اگر آنفالو نکنند دنبال کننده مطالب شما نخواهند بود.
دقت داشته باشید که با حدود 15 الی 45 دقیقه مطالعه می توانید با روش های اصلی جذب مخاطب در اینستاگرام آشنا شوید.
پس نگران بخش فعال نگه داشتن فالوور های ارسالی نباشید و با خیال راحت از سرویس های ما استفاده فرمائید.